ПРО НАС

Виробничо-торговельна компанія "STONEHENGE" - українська компанія з повним циклом виробництва лінійних дифузорів для систем вентиляції, ревізійних люків та переливних решіток для басейнів. 

Кожний товар має унікальні конструктивні особливості, які дозволяють йому в цілому не поступатися у якості європейським брендам.

Лінійні дифузори "AUSTER" розроблені на базі одного з провідних європейських брендів та захищені патентом. Власне виробництво дозволяє виробляти товар найвищої якості, високими технічними характеристиками та стильним дизайном, а також скорочує терміни виробництва та поставки замовлень.

РЕВІЗІЙНІ ЛЮКИ розділені на три основні групи: під фарбування, під плитку та в підлогу. Таким чином ми можемо запропонувати рішення у газулі ревізійних люків на будь-який смак. Алюмінієвий профіль, який використовується у   виробництві люків, має унікальну геометрію, розроблений нами спеціально для наших люків. Збільшена товщина стінки та геометрія дають змогу зробити люк більш надійним та зручним у монтажі та використанні. Петльовий механізм, який розробленний та виготовляється у нас, не має аналогів у світі. Він дозволяє виготовляти люки з високо навантаженою створкою та регулювати їх під конкретний отвір встановлення.

Переливні решітки для басейнів "WESTER" прикрасять будь-який інтер’ єр, навіть з найсміливішим дизайном. Основа решітки - німецький матеріал, який гарантує високу надійність решітки, італійський клей забезпечує високу адгезію між основою та облицювальним матеріалом, який обираєте та надаєте Ви - наш замовник. Такий підхід у роботі дозволяє задовільнити будь-яке побажання замовника у царині решіток та отримати товар найвищої якості та виняткового дизайну.

Місія компанії  "STONEHENGE" - виробництво унікальних товарів найвищої якості, які підійдуть усім та кожному окремо!

Запрошуємо до співпраці:

- архітектурні бюро;

- проектні організації;

- будівельні компанії;

- дизайнерські бюро;

- монтажні організації;

- людей, які цінять якість та естетику в інтер’ єрі.

Є питання? Задайте його тут!

Надішліть заявку і наш консультатнт зв`яжеться з Вами найближчим часом

Ми піклуємося про конфіденційність Ваших даних